Житель Тернопільщини потрапив до лікарні з вогнепальним пораненням після застілля
За даним фактом розпочали кримінальне провадження
До тернопільських правоохоронців надійшла інформація від медиків про те, що до них із вогнепальним пораненням стопи доправили 25-річного жителя одного з сіл Великогаївської громади. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
Як ідеться в повідомленні, травму потерпілому спричинив односелець. За попередніми даними, чоловіки разом розпивали спиртні напої.
Під час застілля 29-річний господар будинку дістав мисливську гладкоствольну рушницю та під час її розряджання допустив випадковий постріл. У результаті куля влучила в ліву стопу потерпілого, – кажуть поліцейські.
Правоохоронці вилучили зброю. Встановлено, що гладкоствольна рушниця була зареєстрована у встановленому законом порядку.
За даним фактом розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 128 Кримінального кодексу України — необережне заподіяння тілесного ушкодження середньої тяжкості. Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт або обмеження волі на строк до двох років.
Читайте також: Вбивство на замовлення: засудили чоловіка за спробу застрелити мешканця Тернопільщини
Фото поліції Тернопільської області