Донька просить підтримати петицію про присвоєння Героя України кулеметнику з Тернопільщини

Без батька залишилися троє дітей. Світла пам’ять

Петицію про присвоєння звання «Герой України» (посмертно) захиснику з Тернопільщини Володимиру Сухому зареєстрували на офіційному інтернет-представництві президента. Авторка петиції – донька загиблого Людмила.

Нагадаємо, 45-річний кулеметник 33 окремої механізованої бригади загинув 2 листопада від удару ворожого FPV-дрона по автомобілю в районі населеного пункту Торецьке Покровського району на Донеччині. Він до останнього залишався на своєму місці, оберігаючи життя побратимів.

Мій батько був відданим захисником України, сумлінно та мужньо виконував свій військовий обов’язок, боронячи нашу державу від російської агресії. Він завжди вирізнявся відповідальністю, принциповістю, силою духу та безмежною любов’ю до своєї Батьківщини. У нього залишилися дружина, троє дітей, одна з яких неповнолітня, а також мати, для яких він був опорою, любов’ю та прикладом справжнього чоловіка й патріота. Я щиро вірю, що самопожертва, мужність і відданість України, проявлені моїм батьком, повністю відповідають високому званню Герой України. Його подвиг гідний національної шани та пам’яті, – йдеться в дописі.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Читайте також: Дружина загиблого воїна з Тернопільщини створила петицію про присвоєння йому Героя України

Фото з відкритих джерел

петиціяГерой УкраїниВолодимир Сухий