Екскурсія, виставка живопису, інтерв'ю та концерт: тернополяни можуть непогано провести час, не виходячи з дому у ці вихідні
8 та 9 травня відзначають День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В умовах карантину тернополяни отримали змогу відвідати заклади культури онлайн та вшанувати подвиг українського народу.
Так в Управлінні культури Тернопільської обласної державної адміністрації оприлюднили список онлайн-заходів на будь-який смак.
Тернопільський обласний краєзнавчий музей – віртуальна екскурсія ,,Роки замирення несуть” на вебсайті та сторінці Facebook.
Тернопільський обласний художній музей – онлайн виставка живопису і графіки з фондів музею з відеопрезентацією ,,Пам’ятаємо про минуле заради майбутнього” на вебсайті, сторінках Facebook та Instargram.
Борщівський обласний краєзнавчий музей – інформаційний матеріал у науково-краєзнавчому збірнику ,,Літопис Борщівщини”, випуск 13 на сторінці Facebook.
Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини – тимчасова тематична книжкова виставка під назвою ,,Український визвольний рух у Другій світовій війні – Тернопільська сторінка”;
інтерв’ю із живим учасником визвольних змагань, старшим науковим співробітником музею Ігорем Олещуком на тему ,,Антинімецька діяльність УПА на Тернопільщині”;
інформаційний проєкт ,,Учасники Другої світової війни – вояки визвольного руху. Герої Тернопільщини” на сторінці Facebook.
Музейний комплекс ,,Лемківське село” – альманах пам’яті ,,Відлуння рідних Бескидів” на сторінці Facebook.
Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека – віртуальна виставка періодичних видань ,,Про мужність, героїзм та перемогу”;
мультимедійна презентація ,,1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”;
віртуальна книжкова виставка ,,За честь, за славу рідної землі” на вебсайті та сторінці Facebook.
Тернопільська обласна бібліотека для молоді – пост ,,Квітка пам’яті” на бібліотечному блозі;
відеоролик до дня пам’яті і примирення ,,Нам не треба війни”;
аудіокалендар ,,Infoday”.
Тернопільська обласна бібліотека для дітей – віртуальна виставка ,,В серцях і книгах пам’ять про війну” на вебсайті, сторінках Facebook та Instargram.
Тернопільська обласна філармонія – відеозапис концерту ,,Любіть Україну” на вебсайті та сторінці Facebook.
Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Шевченка – онлайн вистава, народна трагедія ,,Сльози Божої Матері” (режисура заслуженого артиста України О.Мосійчука за романом Уласа Самчука ,,Марія”) на сторінці Facebook.
Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки – відеозапис казки-легенди ,,Дзвони-Лебеді” (режисер В.Лісовий) на сторінках Facebook, Instargram та YouTube-каналі.
Тернопільський музичний коледж ім. Соломії Крушельницької – онлайн трансляція концерту з актової зали коледжу ,,Коли звучить музика, гармати мовчать” на сторінці Facebook та YouTube-каналі.
Теребовлянський коледж культури і мистецтв – флешмоб ,,Маки пам’яті. Пам’ятаємо вдома”;
фототрейлер ,,Пам’ять про війну нам книга оживляє”;
творчий показ хореографічних композицій ,,Нескорені”, ,,Крик”, ,,Не твоя війна”;
підведення результатів конкурсу малюнка ,,Війна очима молоді”;
челендж ,,Мужність, відвага крізь покоління”. Сторінками архіву: пошуково-краєзнавчий показ фільму ,,Забутий таран”.
Тернопільський обласний методичний центр народної творчості – відеоконцерт ,,Пам’ятаємо…” на сторінці Facebook.
Фото з відкритих джерел