Що передавати бійцям на фронт: поради волонтерів
Кожен із нас зараз волонтер, адже докладає максимум зусиль й допомагає ЗСУ - хто продуктами, хто коштами, хто інформаційно.
Проте, перш ніж, передавати допомогу бійцям, потрібно знати, які продукти краще обирати та у якій кількості. Тернополянка Майя Юркевич зібрала актуальні поради волонтерів з урахуванням досвіду та побажань захисників для тих, хто хоче допомагати військовим.
Отож:
- Консервація - це плюс, але скляна тара - це мінус.
- Тушківка, рибні консерви, паштети - добре, але бажано з кільцем, щоб швидше відкрити, адже спеціального ножа та ключа може й не бути під руками. Не купуйте дорогі шпроти, краще іншу рибу дешевшу, а по кількості більше.
- Зубні пасти, шампуні, гелі, піна для гоління намагайтеся купувати не великим об’ємом, адже це індивідуальні засоби. Ліпше по об’єму менші, а по кількості поміщається їх більше. Краще одразу візьмуть двоє-троє людей собі мильно-брийний засіб, ніж до одного флакону-тюбика буде черга.
- Не купуйте горох, пшеницю, перловку. Вони дуже довго варяться, на це немає зовсім часу. Гречка, рис, вівсянка варяться удвічі менше. Не витрачайте на це дарма кошти.
- Користується попитом «мівіна» та каші, які швидко варяться.
- Не купуйте каву в зернах та мелену. Кавоварок там немає і ніколи їх заправляти. Кава має бути розчинна, чай у пакетиках, можна капучино 3 в 1.
- Потрібні цигарки та запальнички з кнопкою (хлопці кажуть, що такі надійніші).
- Просять шоколад у батончиках. Їх зручно класти у кишеню.
- Просять енергетики.
- Просять цукерки, які можна смоктати.
- Не купуйте печиво, розфасоване у пластикові коробки. Місця займають багато, а по об’єму мало. Краще у пачках.
- Якщо купуєте медикаменти, то одразу кажіть аптекарям, що це ліки для військових, щоб вони вам їх одразу скомпонували у один запакований пакет: вата, бинт, шприци 1,2,5,10, жарознижувальні, знеболювальні, кровоспинні, від тиску.
- Щиро вдячні усім, хто цікавиться та допомагає військовим і не тільки. Все буде Україна!, - йдеться у дописі.
Фото з відкритих джерел