Стрілянина у Тернополі: що відомо
Інцидент стався на вул. Сахарова 5 грудня, близько 19:00
Інформація про те, що на вулиці Сахарова невідомий чоловік стріляв із предмета, схожого на пістолет, надійшла до тернопільських правоохоронців 5 грудня, близько 19:00. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
Прибувши на місце події, правоохоронці виявили 33-річного тернополянина, раніше судимого за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків та крадіжки. Під час поверхневої перевірки у нього вилучили предмет, зовні схожий на пістолет. За попередніми даними, це стартова зброя.
У результаті інциденту ніхто не постраждав. За попередніми інформацією, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння, – йдеться в повідомленні.
Поліцейські склали на фігуранта адміністративний протокол за статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Триває перевірка.
Читайте також: У Тернополі водійка вже втретє за рік сіла за кермо у стані наркосп’яніння
Поліцейські встановлюють причетних до бійки в центрі Тернополя
Фото поліції Тернопільської області