Судитимуть жителя Тернопільщини за одержання хабаря від військового
Військовий звернувся до правоохоронців і ті затримали підозрюваного після одержання 2500 доларів США
За процесуального керівництва прокурорів повідомлено підозру жителю Тернопільщини в одержанні хабаря за вплив на лікарів ВЛК та військових посадовців за переведення військовослужбовця у тиловий підрозділ. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, колишній працівник медустанови у липні цього року познайомився із військовим, який перебував на лікуванні після поранення.
Він дізнався про його бажання перевестися у тиловий підрозділ ЗСУ через проблеми зі здоров’ям і вирішив на цьому «заробити». Чоловік запевнив у можливостях через особисті зв’язки допомогти із висновком ВЛК та переведенням. Послуги із виготовлення медичної документації та організації переведення оцінив у 3500 доларів США. Також він заявив, що ще 1000 доларів США необхідно буде надати йому вже після підписання наказу про скерування військового для подальшого проходження служби у тилову частину, – йдеться в повідомленні.
Військовий звернувся до правоохоронців і ті затримали підозрюваного після одержання 2500 доларів США.
Читайте також: 1500 доларів хабаря за зняття з військового обліку: судитимуть тернополянина
Фото Тернопільської обласної прокуратури