За добу на Тернопільщині сталися дві аварії з травмованими
Відомості за обома фактами внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Дві аварії, у яких травмувалися троє людей, сталися на дорогах Тернопільщини 23 червня. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
Близько 8:30 аварія трапилася на виїзді зі Збаража. Там зіткнулися автомобілі ЗАЗ Lanos та Dacia Logan. У результаті ДТП травми отримала 56-річна пасажирка Dacia Logan, жителька Кременецького району. Потерпілу госпіталізували до лікарні.
Ще одна ДТП сталася вранці в селі Хлопівка Чортківського району. 18-річний водій мотоцикла, здійснюючи обгін, зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2108, через що отримав травми. Його доправили до медзакладу. Також ушкодження отримав і пасажир мотоцикла, однак госпіталізації він не потребував.
Відомості за обома фактами внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Читайте також: Шестеро людей травмувалися в аваріях на Тернопільщині
Фото поліції Тернопільської області