![](/uploads/media/18/c3/18c35d1612347f48dcf02c570efae199_orig_thumb.jpg)
Тернопільські абітурієнти можуть не хвилюватись за помилки у заповненні форми на ЗНО
Ті тернополяни, які реєструються на ЗНО-2022, не повинні відкладати подію у довгий ящик. У разі помилки у заповненні форми, можна до моменту відправлення створювати нові реєстраційні картки безліч разів.
![](/uploads/media/b3/40/b340309f7421107457944e2931f61cb8_w960.jpg)
При тому, в групі «Школа-ІНФО» рекомендують уважно заповнювати реєстраційну форму та перевіряти дані. Також упевнитися, що в реєстраційному комплекті є всі потрібні документи.
Встигнути зареєструватися слід до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня.
До слова, графік предметів основної сесії ЗНО-2022 можна переглянути ТУТ.
Фото з відкритих джерел