Орест Сарматський

Агро-новини 29 квітня

квіт29

Американець заробляє $10 тис., відправляючи повідомлення на картоплі

Техасець Алекс Крейс заробляє більше $10 тис. на місяць, записуючи й відправляючи повідомлення користувачів на звичайній картоплі, пише USA Today.

Ідея незвичного бізнесу з’явилася у хлопця випадково, а його дівчина назвала це «ідіотським заняттям».

Урешті-решт молодий американець вирішив не робити революцію в методах комунікації, а просто спростити комунікацію, запропонувавши людям писати на картоплі й відправляти анонімні повідомлення.

2901
2901

Цей старт-ап став настільки популярним, що хлопець заснував власну компанію Potato Parcel й нині заробляє по кілька тисяч доларів на місяць.

Від початку посівної цукрових буряків посіяли більше ніж минулого року

Цьогоріч цукрових буряків посіяли майже на 2% більше. Аграрії засіяли 274,1 тис. га, що на 1,8% більше ніж на 20 квітня минулого року, повідомляє прес-служба НАЦУ «Укрцукор».

Найбільші площі цукровим буряком засіяли на Вінниччині (54,5 тис. га), Полтавщині (36,1 тис. га), Хмельниччині (34,5 тис. га) та Тернопільщині (22,5 тис. га).

2902
2902

Через різке погіршення погодних умов у Харківській та Полтавській областях аграрії відстають у посівних роботах.

«Несподіваний удар аграріям нанесла погода, балканський циклон замість весняного тепла приніс сніг та заморозки, чим зіпсували настрій аграріям в період завершення посіву цукрових буряків. Така погода, безумовно, чинить негативний вплив на посіви та сходи рослин. В найбільшій зоні ризику Харківська, Черкаська, Вінницька, Дніпропетровська, Львівська та Тернопільська області», — прокоментував аналітик сировинних ринків та сільського господарства НАЦУ «Укрцукор» Василь Долінський

Фахівці зазначають, що цукрові буряки можуть витримувати зниження температури до мінус 3 градусів, але причиною хвилювань є те, що низька температура ґрунту протягом довгого часу гальмує розвиток насіння, а сніг, який розтанув може стати причиною замерзання льодяної кірки та вимерзання посівів. В регіонах, де сонце встигло добре прогріти ґрунт, про це не варто хвилюватись.

Одеські фермери врятували дині й кавуни від морозу за допомогою свічок

Звичайні парафінові свічки допомогли вберегти розсаду від неочікуваних квітневих морозів.

Фермери Одещини захистили розсаду динь і кавунів від неочікуваних квітневих заморозків за допомогою звичайних парафінових свічок.

2903
2903

Про це написала на своїй сторінці у Facebook технічний експерт Bayer Валентина Коцур.

За її словами, для обігріву розсади було використано 800 свічок на 1 га. Ці свічки горіли з 03:00 до 12:00, зігріваючи повітря в тунелях та захищаючи рослини від холоду.

Вибір читачів за тиждень

Відео