![](/uploads/media/37/40/3740d337d464136ea3ca6ca417aa1f28_orig_thumb.jpg)
Біля сільради на Тернопільщині підірвали гранату (фото)
Працівники поліції встановлюють осіб, причетних вибуху
![](/uploads/media/50/2a/502aa9f10013003b026dc51b2f5fa428_w640.jpg)
Про пошкоджені двері в приміщенні Білокриницької селищної ради на лінію «102» повідомив староста села. Чоловік прийшов на роботу і побачив пошкоджені двері. Він припустив, що це могло трапитися в результаті вибуху, оскільки місцеві жителі кажуть, що 15 січня вночі почули звук, схожий на вибух. На щастя, ніхто не постраждав. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Територію на час обстеження прилеглої ділянки обгородили.
Експерти припускають, що двері пошкодили в результаті підриву гранати. Усі зібрані докази направили на експертизу. Працівники поліції встановлюють осіб, причетних вибуху.
Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до частини 2 статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу. Вирішується питання й про внесення цього правопорушення й відповідно до статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
Читайте також: У сільраді на Закарпатті депутат підірвав гранати: постраждали 26 людей (відео).
У тернопільській школі евакуювали учнів і вчителів: що сталося.
Лаявся та погрожував гранатою: на п'яного тернополянина склали три адмінпротоколи.
![](/uploads/media/fc/54/fc549f47affbf44a61e6504860a1b531_w640.jpg)
Фото Національної поліції