![](/uploads/media/5c/ed/5ced608bce1bf88cf7783c4be39d31b8_w960.jpg)
Волонтерам зі Скалатської громади допомогли з бусом для поїздок на передову
Кошти на придбання транспорту пожертвували небайдужі земляки з-за кордону. Долучився до доброї ініціативи й благодійний фонд «Покрова», який здійснив юридичний супровід
Кошти на придбання транспорту пожертвували небайдужі земляки з-за кордону. Долучився до доброї ініціативи й благодійний фонд «Покрова», який здійснив юридичний супровід
Проїхавши декілька кілометрів, чоловік зупинив бус і пішов у невідомому напрямку