![](/uploads/media/bb/40/bb40a64f95d4a0119afa51a08c32cca3_orig_thumb.jpg)
Чергове засідання регіональної ради підприємців відбулося у Тернополі
![засідання](/uploads/media/71/86/71863b0433329496951906d1a08e80af_orig.jpg)
29 липня відбулось чергове засідання регіональної ради підприємців при Тернопільській облдержадміністрації.
" На засіданні ради обговорювалося питання щодо підготовки суб’єктів підприємницької діяльності до припинення дії мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу, а також розглянуті пропозиції, які були запропоновані департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації для внесення в програму проведення днів підприємництва в Тернопільській області. Крім того було розглянуто звернення підприємця Блажейчука В.О. щодо перешкоджання йому у здійсненні підприємницької діяльності органами місцевого самоврядування" , - повідомляє у соціальній мережі facebook, " Департамент Економічного Розвитку Тода".