Тамара Коблик

Дістатися тернопільських кладовищ цими днями стане простіше

Міська влада збільшила кількість спеціальних рейсів громадського транспорту у поминальні дні

Pasted into Зміни у Тернополі «єдиний квиток», новий тариф і лише безготівковий проїзд у всьому транспорті

З 25 по 31 жовтня у Тернополі призначені додаткові рейси громадського транспорту до міських кладовищ. Це зробили для того, щоб кожен зміг приїхати та впорядкувати могили рідних перед поминальними днями.

Зокрема, рейси до кладовища у с.Підгороднє в ці дні здійснюються у парні дні тижня парними, у непарні – непарними випусками автобусів на маршрутах №№11, 27. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

1 листопада буде забезпечено також виконання усіх рейсів автобусами №№1А, 11, 27 до міського кладовища в с. Підгороднє, відповідно до  розкладів руху робочого дня.

Щодо кладовища на Львівській трасі, що біля села Довжанка, то 1 листопада також буде функціонувати впродовж дня автобусний маршрут №32 двома автобусами, відповідно до потреб пасажиропотоку.

У поминальні дні буде посилено контроль за дотриманням водіями затверджених розкладів руху на автобусних маршрутах №№1А, 5, 5А, 8, 11, 18, 27, 31, 32 і тролейбусному маршруті №8 та забезпечено роботу максимальної кількості транспорту на цих маршрутах відповідно до розкладу руху робочого дня. 

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео