![](/uploads/media/24/04/2404yzc19a8b590482aa3b6e5e603c29_w1920.jpg)
«Фото за донат»: тернополянка започаткувала благодійну ініціативу (відео)
Робити благодійні фото Яну Оробко мотивує бажання зробити добру справу та допомогти захисникам. А також – подарувати людям приємні емоції та залишити їх у пам’яті
Робити благодійні фото Яну Оробко мотивує бажання зробити добру справу та допомогти захисникам. А також – подарувати людям приємні емоції та залишити їх у пам’яті
Багато людей не залишається байдужими і стараються підтримувати збори різними сумами – від 20 чи 100 гривень до тисячі і більше