Ростислав Фук

«Допомога» від ООН: із картки тернополянки викрали 100 тис. грн.

«Виплати» від ООН можна було оформити за 10 хвилин. Потрібно було лише обрати банк на картку якого мали надійти кошти

картка

У соцмережах шахраї під виглядом різних міжнародних організацій часто поширюють фейкові оголошення про оформлення так званої грошової допомоги. Від такого злочину потерпіла 63-річна тернополянка, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

«Виплати» від ООН можна було оформити за 10 хвилин. Потрібно було лише обрати банк на картку якого мали надійти кошти. Після переходу за таким посиланням пенсіонерка ввела всі дані банківської картки, в тому числі секретні паролі, які в жодному разі не потрібно вводити і повідомляти незнайомим. Як наслідок – з електронного гаманця було знято 100 000 гривень.

Відомості за даним фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (шахрайство). Поліцейські вживають заходів, аби встановити осіб, причетних до злочину.

Поліцейські застерігають: в жодному випадку не можна вказувати всі дані банківських карток, оскільки шахраї можуть отримати доступ не лише до банківського рахунку, а й до кредитного ліміту. Тоді ви не лише втратите власні кошти, а й матимете борг перед фіну становою, – йдеться в повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео