![](/uploads/media/56/64/5664a5e896c9c1e878665f8549e0eafb_orig_thumb.jpg)
Двоє дітей травмувалися, катаючись на самокаті у Тернополі
Дівчат доправили до медзакладу
![](/uploads/media/80/f5/80f569c586096ec1f1eeb66f5c46dc1f_w640.jpg)
Про двох дітей, які травмувалися, катаючись на самокаті, слідчих Тернопільського райуправління поліції повідомили лікарі бригади швидкої допомоги. За попередніми даними, дівчата, 15 та 16 років, близько 23:00 їхали на самокаті однією із вулиць обласного центру. Водійка ролера не впоралася із керуванням і в’їхала в стовп. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Діти отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Дівчат доправили до медзакладу.
Тривають перевірки.
Фото Національної поліції