![](/uploads/media/a0/76/a0762dd04354fea157e6bd23a0db27yz_orig_thumb.jpg)
Город, господарка, церква, невістка: тікток-блогерка з Тернополя знімає гумористичні відео про село (відео)
Відео блогерки Танусі в образі бабусі з села набирають тисячі переглядів у соцмережі. Щоб не пропустити нових жартів, усі її друзі і рідні зареєструвалися у тіктоці
![](/uploads/media/67/97/679785392af9aac86648e3db84e96c6f_w1920.jpg)
Тернополянка Тетяна Фундитус вже кілька місяців активно веде сторінку у тіктоці. На своїх відео перевтілюється на сільську бабусю Богдану Анатазарівну. У гумористичному форматі розповідає про будні галицької родини.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа