Ростислав Фук

Хто з українців отримає грошову допомогу до Дня Незалежності

Йдеться про фінансову допомогу від 450 до 3100 грн

Гроші

Багато українців отримають разову грошову допомогу до Дня Незалежності 24 серпня. Передбачено суму у розмірі до 3100 грн. Про це повідомляє finance.today.ua, пише agronews.ua.

У пресслужбі Міністерства соціальної політики повідомили, що кошти виплатять громадянам з особливими заслугами перед Батьківщиною. Йдеться про фінансову допомогу – від 450 до 3100 грн як подяку за внесок у захист держави.

Так,  людям з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) ув’язненим з інвалідністю, отриманою внаслідок хвороби, трудового каліцтва та інших причин, виплатять:

ІІІ група – 2700 грн;

ІІ група – 2900 грн;

І групи – 3100 грн.

Гроші також нарахують:

  • учасникам бойових дій, які постраждали, учасникам Революції Гідності, а також колишнім неповнолітнім ув’язненим гетто, концтаборів та інших місць примусового тримання (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) та дітям, які з’явилися на світ у місцях примусового утримання;
  • учасникам війни та колишнім в’язням гетто, концтаборів та інших місць примусового утримання, особам, яких насильно вивезли на примусові роботи, дітям учасників боротьби із націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, зокрема партизанам – 450 грн;
  • членам сімей загиблих (померлих) захисників України – 1000 грн;
  • українцям із особливими заслугами перед Батьківщиною – 3100 грн.

Для обчислення розміру виплат учасникам війни – застосовується коефіцієнт 20% прожиткового мінімуму, членам сімей загиблих чи померлих ветеранів війни та членам сімей загиблих чи померлих захисників України – 30%, а учасникам бойових дій – 50%.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео