![](/uploads/media/e7/e7/e7e713e29e2ccb8487d69f50e803f028_orig_thumb.jpg)
Командувач Сухопутних військ нагородив нагрудним знаком воїна з Тернопільщини (фото)
Молодший сержант Василь Стремський служить у ЗСУ у складі 24 ОМБр імені короля Данила
![](/uploads/media/2e/72/2e72f0d304b9408792202a923435fb7d_w960.jpg)
Командування Сухопутних військ Збройних сил України відзначило бойовими нагородами бійців 24 ОМБр імені короля Данила. Про це повідомили на сторінці Гусятинської селищної ради у фейсбуці.
Командування Сухопутних військ Збройних сил України відзначило бойовими нагородами бійців 24 ОМБр імені короля Данила, серед яких наш земляк - молодший сержант Стремський Василь Михайлович, - йдеться у повідомленні. - Щиро дякуємо Вам, Василю Михайловичу, за наш захист та вітаємо із заслуженою нагородою! Нехай Бог оберігає Вас та всіх наших захисників! Молимось за Вас!!!!
Фото зі сторінки Гусятинської селищної ради у фейсбуці