![світло](/uploads/media/03/a4/03a4f96bcaf70518bac11322af45c9fc_orig_thumb.jpg)
Минулого року оздоровили більше 2000 дітей з Тернопільщини
За бюджетні кошти оздоровлювалися діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки
![](/uploads/media/69/0c/690c18d828169013a1ce39d568a1681a_w2560.jpg)
Минулого року на Тернопільщині впроваджувались програми відпочинку та оздоровлення дітей військовослужбовців, ВПО та інших соціальних категорій. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
У липні-серпні 2023 року обласна військова адміністрація реалізувала 4 проєкти з відпочинку 65 дітей за кордоном, зокрема 2 проєкти в Угорщині на озері Балатон та Польщі в містах Єлєня Гура і Тарнобжег.
За бюджетні кошти оздоровлювалися діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Протягом 2023 року оздоровленням та відпочинком охоплено 2183 дітей пільгових категорій.
На проведення оздоровчої кампанії у 2023 році було закуплено 824 путівки до трьох дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які є в області: „Лісовий” (с.Скоморохи Чортківського району); оздоровчий заклад „Промінь” (с.Долина Тернопільського району); Дитячий оздоровчий комплекс „Збруч” (смт Скала- Подільська Чортківського району).
![](/uploads/media/b1/57/b157709a4326397294ba17434bbdfcdf_w1920.jpg)
Всі дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, які функціонували на території області у 2023 році, були відкриті з дозволу Головного управління Держпродспоживслужби в області; отримали акти прийому дитячого оздоровчого закладу та повністю забезпечені медичними і педагогічними працівниками.
Питання безпеки перебування та охорони дітей у оздоровчих закладах області знаходилося на постійному контролі обласної військової адміністрації.
Фото Тернопільської ОВА та з відкритих джерел