![](/uploads/media/9d/df/9ddf9f97c3c046858bda7f67326809e5_orig_thumb.jpg)
Мобільна стоматологія з Тернополя вирушила у чергову поїздку на фронт
Мобільний кабінет обладнаний стоматологічною установкою, стерилізаційним відділенням, кондиціонером
![](/uploads/media/3f/83/3f839ef4b14c30599248cb2383661271_w960.jpg)
Напередодні Нового року тернопільські лікарі-волонтери та мобільна стоматологія вирушили разом з волонтерами центру «Допомога армії від Тернополя» у чергову поїздку на фронт. Там надаватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу нашим захисникам. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Разом з «Допомогою армії від Тернополя» у напрямку Харківської й Донецької областей вирушила мобільна стоматологія. Лікарі Тернопільської міської стоматологічної поліклініки вже лікують наших захисників. Дякуємо вам! Бажаємо щасливого повернення додому, – зазначає міський голова Сергій Надал.
До слова, мобільний кабінет обладнаний стоматологічною установкою, стерилізаційним відділенням, кондиціонером. Є відповідні матеріали, медикаменти та необхідний інструментарій для того, щоб проводити лікування у польових умовах.
![](/uploads/media/17/fe/17fef9725aca1cd4ac721cff946a1b4f_w320.jpg)
Фото Тернопільської міської ради