![](/uploads/media/8c/b1/8cb18e2746dafde6fa80daf26820bee9_orig_thumb.jpg)
У Тернополі збільшили кількість транспорту на одному з автобусних маршрутів (розклад)
З 17 червня у вихідні на маршруті №27 працюватиме чотири одиниці транспорту і скорочується інтервал очікування
![](/uploads/media/45/ed/45edaa821c41737f1c46bf7bc7c08ea7_w960.jpg)
Враховуючи звернення мешканців, у Тернополі збільшено кількість автобусів на маршрутів №27 «Обласна психоневрологічна лікарня – вул. Василя Симоненка» у вихідні. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Отож, з 17 червня у вихідні на маршруті працюватиме чотири одиниці транспорту і скорочується інтервал очікування на транспорт. Автобус здійснюватиме рух відповідно до затвердженого маршруту.
Кожен другий автобус (з 09:52 до 16:42) та четвертий автобус (з 10:33 до 17:23) виконуватимуть рейси до міського кладовища у с. Підгороднє.
Розклад руху маршруту №27 додається.
Відстежити рух громадського транспорту можна у мобільному додатку «е-Тернопіль». Щоб почати користуватися сервісом «Де транспорт» необхідно завантажити застосунок на операційній системі Android або на iOS.
![](/uploads/media/ec/33/ec33d5e83938a35a034d355814eeb057_w960.jpg)
Фото Тернопільської міської ради