Ростислав Фук

Під час перетину кордону затримали військовозобов’язаних з Тернопільщини (фото)

Чоловіки поза пунктами пропуску прямували до Румунії

У рамках проведення оперативно-профілактичних заходів «Рубіж-2022» представники Чернівецького загону МВС затримали 20 громадян України, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Румунії й Молдови. Про це повідомили у пресслужбі МВС України.

Зокрема, у ході реалізації випереджувальної інформації, оперативні співробітники Чернівецького загону спільно з працівниками відділу прикордонної служби «Красноїльськ» затримали 5 правопорушників, які поза пунктами пропуску прямували до Румунії. Водія та мікроавтобус Мерседес, яким пересувались порушники, затримали поблизу державного кордону у межах прикордонної смуги в Чернівецькому районі.

Як з’ясувалося, водій організував незаконний перетин українсько-румунського кордону поза пунктами пропуску для 5 військовозобов’язаних чоловіків – мешканців Сумської, Тернопільської та Чернівецької областей, забезпечивши їх перевезення, – йдеться в повідомленні.

Водночас військовослужбовці відділів «Кельменці», «Фальків» та відділення «Нижні Петрівці» у семи випадках затримали ще 14 осіб призовного віку, які в незаконний спосіб намагалися потрапити до Молдови та Румунії. Чоловіки не змогли пояснити прикордонникам мету перебування у контрольованому прикордонному районі, а згодом зізнались про намір незаконного перетину кордону. Порушниками кордону виявилися мешканці Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Одеської та Хмельницької областей.

Правопорушників доставлено до прикордонних підрозділів та притягнено до відповідальності за статтею 204 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) КУпАП. Окрім цього, стосовно двох чоловіків до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Фото МВС України

Вибір читачів за тиждень

Відео