![](/uploads/media/66/7b/667b701a57d43ccf2c811cf6efe65e72_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині чоловіка підозрюють у підпалі будинку співмешканки (фото)
За словами заявниці, під час суперечок співмешканець завжди погрожував підпалом, але вона ці слова серйозно не сприймала
![](/uploads/media/d1/8b/d18b15d13fedf5d95ef423f837601947_w640.jpg)
На Борщівщині чоловік після сварки підпалив господарську будівлю співмешканки. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Про підпал літньої кухні на лінію «102» повідомила жителька села Іване-Пусте. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група та пожежники.
За словами заявниці, під час суперечок співмешканець завжди погрожував підпалом, але вона ці слова серйозно не сприймала. Проте 8 січня після чергової сварки побачила, що з горища літньої кухні йде дим.
Рятувальники приїхали вчасно та ліквідували пожежу. У ході перевірки з'ясувалося, що співмешканець на горищі підпалив солому і як наслідок - спалахнула пожежа на площі 80 метрів квадратних.
Чоловіка затримали відповідно до статті 208 КПК. Він уже неодноразово потрапляв у поле зору працівників поліції та відбував покарання в місцях позбавлення волі за грабунки та викрадення авто.
У підпалі він зізнався. Чоловікові оголосили підозру згідно із частиною 2 статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна) ККУ, а це - позбавлення волі на строк від трьох до десяти років. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Триває слідство.
Фото Національної поліції