![](/uploads/media/6c/7e/6c7e159cbc2727c03a3ca8f3de6yzc59_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині судитимуть жителя Херсонщини, підозрюваного у допомозі окупантам
Підозрюваний добровільно сформував список проукраїнськи налаштованих людей з метою попередження руху опору в селі
![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_w960.jpg)
Тернопільські прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя одного з сіл Каховського району Херсонської області, обвинуваченого у пособництві росіянам. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
За даними слідства, громадянин України з квітня по липень 2022 року допомагав державі-агресорці та її збройним формуванням на території тимчасово окупованого села Князе-Григорівка Херсонської області.
Він добровільно сформував список проукраїнськи налаштованих людей з метою попередження руху опору в селі. Також повідомив російському військовому про місце проживання військовослужбовця Збройних Сил України, учасника АТО/ООС та про наявність у нього легкового автомобіля, щоб конфіскувати для потреб окупантів.
Обвинувачений систематично забезпечував окупаційні війська держави-агресора їжею й надавав їм власний будинок для відпочинку.
Підозрюваного судитимуть за частиною 1 статті 111-2 Кримінального кодексу України. Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.
![](/uploads/media/34/84/3484f9e33cfaf99596f39c5dbc13c8a4_w320.jpg)
Фото з відкритих джерел та Тернопільської обласної прокуратури