![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині трапилася ДТП з потерпілими (фото)
Плануйте маршрут своєї поїздки з урахуванням цієї інформації
![](/uploads/media/80/6c/806c7667df9f58ea4b4a35a81cbac279_w1280.jpg)
На автодорозі М-30 Стрий — Ізварине, неподалік села Кам’янки, Тернопільської області сталася автопригода з потерпілими. У зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою рух транспорту на визначеній ділянці дороги ускладнений.
Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
На місці патрульні здійснюють регулювання дорожнього руху. Плануйте маршрут своєї поїздки з урахуванням цієї інформації, - йдеться у повідомленні. - Кермуйте відповідально, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху та не перевищуйте швидкісний режим.
![](/uploads/media/ab/c2/abc2e5aa371186d8636086da963c7f45_w1280.jpg)
Фото з телеграм-каналу Тернопільської ОВА