![](/uploads/media/9f/1a/9f1aef6f2cf135441b1bc91460920e9f_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщину завітала пані посол з Аргентини (відео)
Елена Мікусінскі має українське коріння, відтак вона не байдужа до подій в Україні та намагатиметься налагодити усі звʼязки між нашими народами
![](/uploads/media/9c/ac/9cacf2c1a25dyz58385957b5061771f0_w1280.jpg)
Налагодити співпрацю, поєднати спільні інтереси народів та обговорити плани на майбутнє. З такою метою на Тернопільщину завітала пані посол Аргентинської республіки в Україні Елена Мікусінскі. 13 березня вона зустрілася із представниками Тернопільської облради.
Підтримка та співпраця з іноземними країнами є надзвичайно важливою для України, особливо у час війни, наголошує перший заступник голови облради Володимир Болєщук.
Ми сьогодні попросили пані посла відновити ту співпрацю, яка була з Аргентиною. Адже ще в 1995 році була підписана угода між Тернопільською областю та провінцією Місьйонес. Відповідно в Аргентині змінився губернатор і тому пані посол допоможе нам відновити нашу співпрацю. Особливо в цей час — це дуже важливо, – зазначив Володимир Болєщук.
Пані посол Елена Мікусінскі має українське коріння, відтак вона не байдужа до подій в Україні та намагатиметься налагодити усі звʼязки між нашими народами.
Ми вже розпочинаємо обговорення у своїй країні щодо того, щоб підписані домовленості вступили в дію, – каже Надзвичайна і Повноважна Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Летісія Мікусінскі.
Під час зустрічі пані посол та перший заступник голови Тернопільський обласної ради обмінялися подарунками на знак початку їхньої співпраці.
Фото пресслужби Тернопільської облради, відео Руслана Жирова