Ростислав Фук

На вулицях Тернополя працюють 33 одиниці снігоочисної техніки

Власників приватного транспорту просять не залишати авто на узбіччях доріг

Вночі з 3 на 4 лютого у Тернопільській громаді розпочався сильний снігопад. З метою запобігання аварійним ситуаціям 33 одиниці снігоочисної техніки виїхали працювати на вулично-дорожню мережу. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

13 одиниць техніки здійснюють механізоване посипання і прогортання проїзних частин, ще 2 одиниці прогортають дороги на вул. Микулинецька - Об'їзна дорога, вул. Об'їзна - вул. 15 Квітня - вул. Текстильна.

У центральній частині міста та мікрорайоні «Дружба» для належного утримання доріг здійснюється механізоване поливання соляною ропою та прогортання відвалом.

Ще 12 одиниць техніки залучено до механізованого підмітання і прогортання тротуарів тракторними щітками.

Роботи з механізованого посипання та прогортання тракторами із навісним посипальним обладнанням проводять три машини спеціалізованої техніки.

Нагадуємо, за прибирання дворів та міжквартальних проїздів відповідальні управителі житлового фонду в місті (ЖЕКи та ОСББ). Дізнатись інформацію про виконавців робіт з утримання шляхово-мостового господарства м. Тернополя можна на інтерактивній карті відповідальності за зимове утримання міста, - кажуть у міськраді.

Фото з адресами, де неналежно прибирають сніг, мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 1481.

Власників приватного транспорту просять не залишати авто на узбіччях доріг, аби не заважати процесу очищення вулично-дорожньої мережі міста від снігу.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео