![](/uploads/media/99/50/9950f0da47c1439b7145a7788ac785d3_orig_thumb.jpg)
Новорічні прикраси із Тернопільщини вподобали родини у США та Канаді (фото)
![Заставкаіграш01 (Copy)](/uploads/media/e8/f4/e8f46f1f99yz38efffd9c5defbdcd46d_orig.jpg)
Унікальні скляні ялинкові вироби із Тернопільщини прикрасили перед Новим роком домівки багатьох мешканців США та Канади.
– Наше підприємство діє вже 15 років. Спеціалізуємось на виробництві новорічних іграшок. Виробляємо понад 400 найменувань. Понад 70% продукції реалізовуємо за кордоном. Щороку у європейські країни, США та Канаду відправляємо від 400 тисяч оригінальних ялинкових прикрас, – розповів засновник товариства «Орбітал», що в Теребовлі, депутат Тернопільської обласної ради Юрій Дзюбан.
За його словами, уся сировина, яку використовують під час виробництва новорічних іграшок – екологічно чиста, має відповідні сертифікати. Уже кілька років на підприємстві застосовують нові німецькі лаки, мають запатентовані авторські розробки із застосуванням рідкого срібла та бісеру.
![1262395ab5974af0f773978a76a745cd (Copy)](/uploads/media/07/3b/073b17cd4b7c4c7125c1a7e21b5b8c4b_orig.jpg)
![img_0779 (1) (Copy)](/uploads/media/dd/54/dd54ec765759109b2fa4608a4a8cef90_orig.jpg)
Крім того, тут випускають верхівки для ялинок, підвіски, дзвоники, фігурки відомих казкових героїв та персонажів мультфільмів. Цьогоріч до асортименту продукції додалися і різноманітні свинки – символ 2019-го, Року Жовтої Земляної Свині, а також скляні кольорові кулі з побажанням щасливого Різдва й Нового року.
![decor-43 (Copy)](/uploads/media/38/6c/386c8cc43df93262c7daa9e6d2b0e18c_orig.jpg)
![decor-15 (Copy)](/uploads/media/43/b0/43b037d0025ceea34df3c151e95e29b9_orig.jpg)
![d3cfc1ff7fb530c4de49840193a2ae4c (Copy)](/uploads/media/d6/da/d6daa8db9fca2751fe53a6479yz303f4_orig.jpg)
Фото автора та «Орбітал»