Ростислав Фук

Кухарі, бухгалтери, листоноші: десятка найбільш потрібних вакансій на Тернопільщині у липні

Більшість вільних робочих місць були у переробній промисловості, торгівлі, охороні здоров'я, транспорті, складському господарстві, поштовій та кур'єрській діяльності

Станом на 25 липня у десятку найбільше потрібних роботодавцям Тернопільщини працівників увійшли швачки, водії, продавці, підсобники, слюсарі, перукарі, кухарі, токарі, менеджери, бухгалтери, листоноші. Про це повідомляють у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Як ідеться в повідомленні, постійною є потреба у лікарях різних спеціалізацій та медсестрах.

За видами економічної діяльності більшість вільних робочих місць були у переробній промисловості, торгівлі, охороні здоров'я, транспорті, складському господарстві, поштовій та кур'єрській діяльності.

Серед загальної кількості вакансій – 11% із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Так, зарплату у 20 тис. грн пропонують лікарям різних спеціалізацій та водіям тролейбуса; 18 тис. грн - начальникам дільниці; по 15 тис. грн роботодавці готові платити керівникам відділеннями банків, менеджерам з постачання та інженерам-технологам, по 12 тис. грн – електромонтажникам силових мереж і електроустаткування, архітекторам та водіям навантажувача.

До слова, подати або знайти вакансію можна через сервіси:

«Робота зараз. Державна служба зайнятості»

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або 

Канал: @DCZWorkNow або 

«Робота на Тернопільщині»

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або  

%5d(https:/t.me/work_Ternopil_bot)?fbclid=IwAR39BTLc2rE0xjFZ054q5yup0eueJJuP_rZfC9z1vx8i20EDbFuFcBKEy0g">

Канал: @work_in_Ternopil_region або  

%5d(https:/t.me/work_in_Ternopil_region)?fbclid=IwAR1eVxVloZuOOqPsr9f_vHbhtrMtNjvo658XTc_nd0_fZnwPUoi0hJUlSvs">

Роботодавці також можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd ; через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet, звіт 3-ПН про потребу в кадрах.

Шукачі роботи можуть заповнити анкету-резюме за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (

) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео