Тамара Коблик

Освятили паску та крашанки у бойових шоломах: тернопільські військовослужбовці святкують Великдень (фото)

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Військовослужбовці 105 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ в районах виконання завдань освятили паски. Попри щільний графік чергувань захисники знайшли час та можливість, щоб підтримати Великодні традиції. І хоча замість кошика, куди виклали крашанки, був бойовий шолом, бійці з радістю та бойовим духом освячували їх. Про це розповіли на сторінці бригади у фейсбуці.

Військовий капелан бригади Євген Флиста під час окроплення побажав сили духу, здоров’я, швидкого повернення додому із перемогою захисникам, щоб наступного року усі в колі родин відзначали це свято.

Також отець Євген додав:

Ми максимально підготувалися до цього свята, відбулися богослужіння в підрозділах, освячення пасок, був спільний святковий сніданок. Військовослужбовці мали змогу помолитися, посповідатися, зараз я їду на Запорізькій напрямок, де також наш батальйон чекає на спільну молитву, буду разом з ними у цей святковий та водночас відповідальний день. Ми відзначаємо свято життя, перемоги над смертю, світла над темрявою, і саме таке життя українські військовослужбовці захищають сьогодні. Вони вибирають завтрашній день, щоб усі покоління мали можливість жити вільно у своїй країні, любити, радіти та веселитесь. Усе це разом матимемо після перемоги, тому нехай Господь завжди допомагає в усьому, нехай він буде в наших серцях і захистить від усякого зла.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Фото зі сторінки 105 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ у фейсбуці

Вибір читачів за тиждень

Відео