![](/uploads/media/4d/dd/4ddd4782550c7bc60fd52ab5bee56c01_orig_thumb.jpg)
Під час виступу військового оркестру на Тернопільщині зібрали понад 25 тис. грн для захисників
Всі кошти передадуть на потреби бійців Чортківської тероборони, котрі захищають Україну на фронті
![](/uploads/media/83/13/8313829fe303e6b842c362efb105f10a_w1920.jpg)
25 259 гривень вдалося зібрати під час виступу оркестру 194-го понтонно-мостового полку Міністерства оборони України в рамках відзначення 500-ліття Чорткова. Про це повідомили на сторінці Чортківської міської ради у фейсбуці.
Всі кошти передадуть на потреби бійців Чортківської тероборони, котрі захищають Україну на фронті.
Окрім того, житель села Новосілка приніс до скрині 2 нові рації, щоб передати нашим захисникам.
До слова, у Чорткові діти також долучаються до збору коштів для ЗСУ: організовують ярмарки та імпровізовані блокпости. Так, другокласниця Олена Підручна віддала до гуманітарного штабу, що діє при Чортківській міській раді, 6400 гривень, які їй подарували на день народження.
Читайте також: Все для перемоги: на Тернопільщині пластуни ярмаркували
Фото Чортківської міської ради