![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Під час ярмарку на Тернопільщині зібрали майже 28 тис грн на аудіограф для пологового відділення (фото)
Повідомлення про День Добра, який планувався на 5 листопада, облетіло соцмережі, долучались всі охочі
![](/uploads/media/43/6a/436a38a8a808bf1fb8854a7b1f0ef070_w1920.jpg)
27534 грн зібрали під час ярмарку на аудіограф у Бучацьке пологове відділення 5 листопада. Про це повідомила на сторінці громади Аліна Гордієнко.
День Добра, який пройшов в Бучачі об’єднав понад 100 фей і чарівників міста, які посприяли організації і проведенню свята. Музичний супровід був на висоті. Місто об’єдналось, пише Аліна Гордієнко.
За її словами, повідомлення про День Добра, який планувався на 5 листопада, облетіло соцмережі, долучались всі охочі.
Від найменшої дрібнички до серйозних організаційних питань, від працівника бібліотеки до депутата, від 10-річних дітей до людей похилого віку. А ми збираємо далі на аудіограф. Якщо ви далеко, напишіть нам будь ласка, ми надішлемо рахунок для грошового переказу. Щоб бути справжнім бучачцем - не обов’язково бути в місті, можна бути в будь-якому куточку світу, але серце все одно лишається на Батьківщині, – йдеться в повідомленні.
Більше інформації про збір коштів можна переглянути тут.
Фото: @yurysta