![](/uploads/media/ea/82/ea82d470830fcfcb04a42d1630360f1d_orig_thumb.jpg)
Після спілкування з телефонним шахраєм житель Тернопільщини втратив понад 12 тисяч гривень
Пенсіонер під час розмови повідомив свої персональні дані. Після цього отримав повідомлення про списання коштів з картки
![](/uploads/media/76/f2/76f2ea42d9dce96e95effdf43d4bee3b_w1600.jpg)
До співробітників Кременецького райвідділу поліції надійшло повідомлення від 68-річного жителя райцентру про те, що невідома особа шляхом обману викрала з його банківської картки понад 12 тисяч гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Як встановили правоохоронці, гроші з картки чоловіка зникли після спілкування з телефонним незнайомцем, який представився працівником банку. Пенсіонер під час розмови повідомив свої персональні дані. Після цього отримав повідомлення про списання коштів з картки.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають заходи для встановлення особи афериста.
Поліціянти вкотре звертаються до громадян: не розголошуйте персональні дані (номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку. Не повідомляйте нікому ПІН-коди карток. Не надавайте коди, які отримуєте в CMC-повідомленнях.
У випадку, якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з шахраями, завершіть розмову та зателефонуйте на гарячу лінію банківської установи або повідомте в поліцію за номером 102.
Фото з відкритих джерел