Тамара Коблик

Помер колишній футбольний тренер з Тернопільщини

Вічна пам'ять

15 березня на 69-му році життя відійшов у вічність колишній голкіпер футбольних команд «Горинь» (Вишнівець), «Дружба» (Збараж), «Комбайнобудівник» (Тернопіль) Олег Скульський. Про це повідомили у пресслужбі «Асоціації футболу Тернопільщини».

Уродженець Львівщини Олег Йосипович Скульський значну частину свого життя проживав у Вишнівці на Збаражчині (нині - Кременецький район). По завершенні активної футбольної кар'єри спершу займався суддівством футбольних матчів, обслуговуючи матчі чемпіонату Тернопільської області, а згодом перейшов на тренерську роботу. Зокрема, під його керівництвом команда вишнівецького ПТУ була неодноразовим переможцем обласних змагань серед команд свого відомства, завойовувала звання чемпіона Збаражчини серед дорослих. Значний внесок Олег Йосипович вніс у становлення футбольних команд «Горинь» (Вишнівець) та «Галич» (Збараж).

Асоціація футболу Тернопільщини та вся футбольна громадськість краю висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Олега Скульського з приводу важкої і непоправної втрати. Вічна пам'ять... - йдеться у повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео