![](/uploads/media/53/0a/530a0a748c80130f66962d913f20136f_orig_thumb.jpg)
Помер знаний на Тернопільщині аграрій Антон Білик
Вічна пам'ять
![](/uploads/media/b5/ba/b5baa254eacc1c8d3548da767fb6bc16_w1920.jpg)
Зупинилося серце знаного на Тернопільщині академіка-аграрія, заслуженого працівника сільського господарства, власника численних нагород Антона Івановича Білика. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав народний депутат України Іван Чайківський.
Таким його завжди пам'ятатиму... Усміхнений, мудрий, по-батьківськи добрий... Його шлях це не про землю, чи урожай. Його життя - про людей і для людей. Завжди дбав про сім'ю та родину, про колектив, про пайовиків, про колег. Був комусь керівником, комусь - партнером, комусь - клієнтом. Але для всіх був порадником та другом, - йдеться у повідомленні Івана Чайківського. - Дякуємо Антоне Івановичу за життєву науку, батьківські настанови, любов до землі, якою всіх нас надихали...
Антон Білик - аграрій-легенда Тернопільщини, якщо не всієї України. Бог наділив його справжнім хліборобським талантом, господарською кмітливістю. Майже шістдесят років він трудиться в сільському господарстві, з них — понад сорок років очолює приватно-орендне підприємство «Іванівське», що в Теребовлянському районі. За трудові успіхи в незалежній Україні він став повним кавалером ордена «За заслуги», удостоївся звання заслуженого працівника сільського господарства.
Фото з відкритих джерел