![](/uploads/media/3b/f2/3bf26bcb818f10b09dba6b3109ace67e_orig_thumb.jpg)
Проектується будівництво нової лижо-роллерної траси
![14264215_10208195433537838_2128542062204355855_n](/uploads/media/7a/a4/7aa44101907d5e8801b76b638d7f2f3c_orig.jpg)
Постійна комісія облради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування підтримала рішення про зміну статусу лісового участку, де проектується будівництво нової лижо-роллерної траси та біатлонного стрільбища поблизу с. Підгороднє.
Це один з десятків важливих і необхідних кроків, які нам усім в області і країні треба зробити задля реалізації цього проекту, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Віктор Мацикур.