![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Проректорка ЗУНУ Оксана Десятнюк вручила сертифікати про проходження курсів «Оператор БПЛА» інспекторам ДСНС Тернопільської області
Вже 2 групи фахівців успішно пройшли навчання на базі навчально-практичного центру коледжу
![](/uploads/media/f8/e7/f8e732efe356d510a5088f198a4dcfb5_w1280.jpg)
Проректорка з науково-педагогічної роботи Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк разом із членами наглядової ради ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», директором навчально-наукового центру конверсії військових кадрів та ветеранів війни ЗУНУ, полковником Іваном Бугаєм вручили сертифікати про проходження курсів «Оператор БПЛА» інспекторам ДСНС Тернопільської області.
Директор ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» Вадим Ластовицький зазначив, що вже 2 групи фахівців успішно пройшли навчання на базі навчально-практичного центру коледжу.
Оксана Десятнюк наголосила: «Для нас велика честь вручити вам сертифікати про проходження навчання, адже ви захищаєте нас, нашу країну, наше майбутнє, рятуючи життя тисячам українців. Разом ми велика сила!»
Фото ЗУНУ