![](/uploads/media/2a/ae/2aaea84b30589617f39978eb70ddf1c9_orig_thumb.jpg)
російські пропагандисти поширили фейк про прийом протезів у ломбардах Тернополя
Недостовірні дані розвінчує Центр протидії дезінформації
![](/uploads/media/6e/8e/6e8e830c7yz99415e6182d821be70be0_w960.jpg)
російські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що один із ломбардів у Тернополі почав приймати біонічні протези в українських захисників. За словами пропагандистів, ця «послуга користується популярністю», повідомляють у Центрі протидії дезінформації.
Верифікувавши інформацію в Управлінні інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Тернопільської ОВА, Центр повідомляє, що у місті відсутні ломбарди зазначеної у російських дописах компанії. Окрім цього, таких оголошень немає і в наявних у місті ломбардах, – йдеться в повідомленні.
Також у департаменті соцзахисту та відділенні Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю спростували можливість існування подібних вивісок і загалом факту прийому протезів у ломбардах міста.
Читайте також: Рада підтримала законопроєкт про демобілізацію строковиків
Фото з відкритих джерел