![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Табір в стилі японського середньовіччя розпочали тернопільські пластуни під Бучачем
![2016715174545](/uploads/media/69/25/69259c633cb5a1968ed99e0yza42d63c_orig.jpg)
Пластовий курінь «Орден Хрестоносців» розпочав табір для юнацтва «Світанкові віхи»-9.
Під Бучачем на Тернопільщині 25 дітей на 14 днів зануряться в атмосферу японської культури. Окрім традиційно пластових занять та заходів, юнацтво вчитиметься їсти паличками, пізнаватиме ази філософії, гратиме тематичні рольові ігри. З дітьми працюватимуть також волонтери «Наукових пікніків» та «Дикого поля».
![2016715175119](/uploads/media/14/4a/144ab6d0f59b4d406a259ba3e6dab78c_orig.jpg)
![2016715174830](/uploads/media/ab/ea/abea5fb9b2f23afb0964b49f700f748e_orig.jpg)