Темні конячки: на тернопільського мера просувають вчителя історії на чверть ставки?

На майбутніх місцевих виборах у Тернополі головна  проблема - відсутність розкручених чесних людей.

За опитуваннями різних соціологічних установ, найголовнішим критерієм для тернополян є чесність майбутнього мера чи депутата. Вже після цього йдуть професіоналізм та інше, пише t-weekly.org.ua. Саме з цих міркувань найімовірнішими переможцями мають стати нові обличчя. Принаймні, з діючих політиків жоден не складає достойної конкуренції діючому меру Сергію Надалу, вся каденція якого проходила зі скандалами і пікетами під міською радою.

Разом з тим, й у рейтингових політичних сил немає авторитетних особистостей, яких підтримали б беззаперечно люди.

Петро Ландяк, Вадим Перець та дехто з інших викликають лише посмішку, пише один з анонімних сайтів, створених нещодавно командою «супернаціоналістичного» мера.

Нагадаємо, що у 2006 році невідомий Роман Заставний, а в 2010 році – “нульовий” Сергій Надал стали керівниками міста завдяки модному бренду і сотні біг-бордів. Потужна медійна реклама зробила свою справу.

Цього разу таким кандидатом має стати Іван Ковалик від “Народного фронту”. Вчитель історії на чверть ставки, який, за прикладом свободівця Стаюри під час Майдану, не знімає камуфляж ні вдень, ні вночі, ні на свята, ні на акції, почав активно піаритись на громадських акціях.

Про те, що Ковалик ніякий політик і ще більше ніякий господарник – зрозуміло кожному тверезомислячому краянину. Проте 25 тисяч тернополян повелися на рекламу у 2014 році і не дозволили Кайді стати нардепом.

Цього разу Іван Ковалик стане розмінною монетою у переговорах Заставного і Надала. Нардеп “продав” свободівцю найслабшу кандидатуру, як у 2006 році Василь Деревляний продав Заставному на мерських перегонах Івана Крисака в конкуренти.

Чи поведуться тернополяни на такі афери Заставного, покажуть вибори.

 

Вибір читачів за тиждень

Відео