![](/uploads/media/8c/b1/8cb18e2746dafde6fa80daf26820bee9_orig_thumb.jpg)
Тернопільські танцюристки підкорили сцену на Чемпіонаті Світу у Чехії (фото)
У змаганнях брали участь понад 1900 учасників із 19 країн
![](/uploads/media/d3/ab/d3ab063569a47cf7db073b66992deaa6_w960.jpg)
Тернопільські танцюристи з клубу «EuroDance» підкорили сцену на Чемпіонаті Світу 2023 з диско у місті Хомутов (Чехія). Про це у своєму телеграм-каналі повідомив мер Тернополя Сергій Надал.
Дівчата привезли титули Чемпіона Світу та два Віце-Чемпіона Світу. У змаганнях брали участь понад 1900 учасників із 19 країн.
Вітаємо усіх учасниць з нашого міста. Пишаємося вами та вашими здобутками! Також вітаємо тренера Палаш Анастасію із успішними виступами вихованок на міжнародній арені. Бажаємо вам успіхів у подальших змаганнях, - йдеться у повідомленні.
Фото з телеграм-каналу Сергія Надала