Ростислав Фук

Тернопільські військовослужбовці можуть безкоштовно отримати індивідуальні аптечки

Для отримання необхідно пред’явити посвідчення учасника бойових дій або довідку із військкомату

З метою попередження та лікування гострих сезонних респіраторних вірусних інфекцій військовослужбовці у Тернополі можуть отримати індивідуальні аптечки. Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Для цього захисники чи захисниці, перебуваючи у місті, повинні звернутися у Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення за адресою вул. Миколи Лисенка, 8-А.  Щоб отримати індивідуальну аптечку необхідно пред’явити посвідчення учасника бойових дій (УБД) або довідку із військкомату.

До складу індивідуальної аптечки входять групи препаратів, які використовують при різних простудних захворюваннях, зокрема: знеболювальні протизапальні препарати, жарознижувальні та відхаркувальні засоби. Також ряд крапель, а саме: судинозвужувальні для носа, протизапальні краплі для очей та вушні. Також у цій аптечці на прохання захисників є і протиопіковий аерозоль.

Якщо рідні бажають отримати та передати військовослужбовцю таку аптечку, необхідно надати документи, що посвідчують родинні зв’язки та копії документів захисника.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (0352) 23-56-52.

Першу партію таких аптечок було доставлено наприкінці січня військовим на передову. Загальна кількість аптечок, які мають отримати тернополяни, що проходять службу в ЗСУ, складає 3200 штук. 

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео