![](/uploads/media/99/50/9950f0da47c1439b7145a7788ac785d3_orig_thumb.jpg)
Тернопільський боєць подарував свій шеврон Президенту України
Зеленський каже, це щасливий шеврон, бо побував у боях на різних фронтах України
![](/uploads/media/12/cc/12cc78038cfa1449f16b2e544d42d482_w1920.jpg)
Шеврон 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола подарував Володимиру Зеленському під час його візиту на фронт тернопільський боєць. Про це президент повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Зеленський каже, це щасливий шеврон, бо побував у боях під Києвом, біля Макарова, Бородянки, у Донецькій і Запорізькій областях.
Дуже ціную, що можу розмістити його на дошці із шевронами у своєму кабінеті. Наші захисники, історії нашої боротьби, наші #ШеврониГероїв – неймовірні. Пишаємось. У ворогів немає і не буде шансів. Україна переможе. Дякую всім нашим воїнам, – написав президент.
![](/uploads/media/06/ec/06ec1b21c0d258525d9bc7f3b86841ed_w1920.jpg)
Читайте також: Військового з Тернопільщини нагородили почесною відзнакою
Фото Володимира Зеленського