Тамара Коблик

Тернопільський спортсмен виборов бронзу на Чемпіонаті Європи (фото)

Чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед спортсменів та спортсменок до 23-х років саме відбувається у Бухаресті

Тернопільський спортсмен, студент ЗУНУ Едуард Стрільчук виборює бронзову нагороду Чемпіонату Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед спортсменів та спортсменок до 23-х років. Такі змагання з 13 до 16 березня відбуваються у столиці Румунії, місті Бухаресті.

Про це повідомили в Управлінні молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОДА.

Ми очікуємо, що буде велика кількість глядачів, оскільки ми анонсували красиві змагання, в яких боротимуться понад 700 спортсменів із 40 країн. Тому буде велика боротьба за медалі в кожній категорії, і це гарантує шоу на килимі, - заявив Президент Федерації боротьби Румунії Резван Піркелабу.

У складі збірної України з греко-римської боротьби спортивну честь нашої держави захищає і вихованець КДЮСШ з греко-римської боротьби ТМР та обласної школи вищої спортивної майстерності Едуард Стрільчук. Борці греко-римського стилю, за програмою турніру, першими вийшли на килими спортивного комплексу «Polyvalent Hall», де проходять поєдинки. І вже є перші медалі.

Як повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя, виступаючи у ваговій категорії 55 кг наш земляк Едуард Стрільчук здобув бронзову нагороду.

Фото Федерації греко-римської боротьби м.Тернопіль

Вибір читачів за тиждень

Відео