![](/uploads/media/9b/3a/9b3a983254378494e2c2efb4edf1yz34_orig_thumb.jpg)
Тернополяни можуть дізнатись графік вимкнення світла у додатку «е-Тернопіль»
Для отримання доступу до нового функціоналу, необхідно оновити додаток «е-Тернопіль»
![](/uploads/media/53/0a/530a0a748c80130f66962d913f20136f_w1280.jpg)
У мобільному додатку «е-Тернопіль» відбулося оновлення. Вже від сьогодні, 10 січня, в додатку доступний новий функціонал - графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Щоб знайти графік відключень електроенергії необхідно:
- вибрати мапу «Де світло» та перейти у підрозділ «Графіки»;
- обрати вулицю, на якій проживаєте та натиснути кнопку «Зберегти».
Після цього, відповідно до обраної вулиці, ви побачите графік відключень світла. Переглядати інформацію можна як за групами, так і за різними адресами (для цього необхідно редагувати поле обраної вулиці).
Для отримання доступу до нового функціоналу, необхідно оновити додаток «е-Тернопіль» (перейти за посиланням на операційній системі Android чи на iOS, і натиснути кнопку «Оновити»).
Нагадаємо, енергетики оприлюднили новий графік вимкнення світла на Тернопільщині з 9 по 15 січня.
![](/uploads/media/0c/9c/0c9c71697a29417ca661c86215827be9_w320.jpg)
Фото з відкритих джерел