![Великдень](/uploads/media/5e/d4/5ed4a4bfd70d3d77e37cbb0d21150a5f_orig_thumb.jpg)
Тернополянин виборов «срібло» на всеукраїнському турнірі з кіокушин-кай карате
Вітаємо спортсмена з вдалим виступом та бажаємо нових вершин у спортивній кар'єрі
![](/uploads/media/63/f3/63f353abb44f8f8544738ba6253edcbd_w640.jpg)
26-28 квітня в київському «Палаці Спорту» відбувся всеукраїнський турнір з карате кіокушин-кай «Бійці Нації». Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
У змаганнях взяли участь 1100 спортсменів з різних регіонів України, які представляли всі Федерації, що розвивають кіокушин-кай карате в нашій країні.
Тернополянин, вихованець «КДЮСШ №1» - Тарас Якимець здобув 2-ге місце. Тренується спортсмен у тренера «КДЮСШ №1», майстра спорту України - Тетяни Чубатої.
Вітаємо тернополянина із вдалим виступом та бажаємо нових вершин у спортивній кар'єрі.
Фото з відкритих джерел