![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
Тернополянка потрапила під колеса автівки
62-річну жінку з переломом руки госпіталізували до лікарні
![](/uploads/media/39/3e/393e8131226d368fdaa9a4e4f6a88e94_w640.jpg)
На нерегульованому пішохідному переході водій автомобіля «Peugeot Boxer» збив перехожу. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Аварія трапилася 19 жовтня близько 13:00 у Тернополі на проспекті Степана Бандери. 62-річну жінку з переломом руки госпіталізували до лікарні. У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Даний факт слідчі внесли в ЄРДР відповідно до статті 286 ККУ. Триває слідство.
Фото Національної поліції