![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
Тернополянка втратила 37 тисяч гривень, купуючи колекційні монети
Жінка очікувала на колекційні монети майже два тижні, але продавець на дзвінки не відповідав
![](/uploads/media/c5/38/c5383545b5c885ac0de4e3c115321bf2_w640.jpg)
Оголошенням про продаж колекційних монет зацікавилася жителька Тернополя. Його вона знайшла на сайті купівлі-продажу, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Ще 28 жовтня жінка зідзвонилася із продавцем і домовилася про покупку. Проте невідомий сказав, що висилатиме монети при одній умові це стовідсоткова оплата за товар.
Тернополянка погодилася і її чоловік зі своєї картки на вказаний номер рахунку перерахував 37 тисяч гривень. Жінка очікувала на колекційні монети майже два тижні, але продавець на дзвінки не відповідав і перестав виходити на зв'язок.
Із заявою потерпілі звернулися до поліції. Триває слідство.
Фото з відкритих джерел