![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Тимчасово змінили рух тролейбусного маршруту №7
Про ліквідацію аварійної ситуації та відновлення руху тролейбусів повідомлять додатково
![](/uploads/media/9a/ed/9aed3ef55b6d066f8aaa5b916b8ce600_w960.jpg)
У зв’язку з обривом тролейбусної контактної мережі на вул. Промислова - вул. Дениса Лукіяновича, тролейбуси маршруту №7 тимчасово змінили маршрут руху. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Тролейбуси проходитимуть вул. Збаразькою в прямому та зворотному напрямках, без заїзду на вул. Лозовецьку, вул. Промислову, вул. Дениса Лукіяновича, вул. Бродівську.
Про ліквідацію аварійної ситуації та відновлення руху тролейбусів буде повідомлено додатково.
Фото з відкритих джерел